سالگرد شهید علی حسینی‌کاهکش در اهواز برگزار می‌شود

به گزارش عروج؛ آئین بزرگداشت نخستین سالگرد شهید علی حسینی‌کاهکش از شهدای مدافع حرم خوزستان و یکی از شهیدان گلگون کفن در عملیات آزادسازی شهرهای شیعه‌نشین نبل و الزهرا سوریه با حضور اقشار مختلف مردم، رزمندگان اسلام، جانبازان، ایثارگران و خانواده‌های معظم شهدا در کلانشهر اهواز برگزار می‌شود. این برنامه معنوی روز پنجشنبه ۱۴ بهمن‌ […]

به گزارش عروج؛ آئین بزرگداشت نخستین سالگرد شهید علی حسینی‌کاهکش از شهدای مدافع حرم خوزستان و یکی از شهیدان گلگون کفن در عملیات آزادسازی شهرهای شیعه‌نشین نبل و الزهرا سوریه با حضور اقشار مختلف مردم، رزمندگان اسلام، جانبازان، ایثارگران و خانواده‌های معظم شهدا در کلانشهر اهواز برگزار می‌شود.

این برنامه معنوی روز پنجشنبه ۱۴ بهمن‌ ماه مقارن با روز چهارم جمادی الاول سال ۱۴۳۸ هجری قمری از ساعت ۹ صبح آغاز می‌شود و جوانان خوزستانی یاد این شهید مدافع حرم را گرامی می‌دارند.

آئین بزرگداشت نخستین سالگرد شهید مدافع حرم علی حسینی‌کاهکش در مسجد انبیا اهواز واقع در منطقه ملی راه برگزار می‌شود و مردم شهرهای مختلف خوزستان یاد و خاطره این شهید مدافع حرم را گرامی می‌دارند.

جمعی از خانواده‌ معظم شهدای مدافع حرم استان خوزستان در آئین بزرگداشت این شهید علی حسینی‌کاهکش از شهدای آزادسازی شهرهای شیعه نشین نبل و الزهرا حضور می‌یابند.

به گزارش تسنیم، شهید علی حسینی‌کاهکش از شهدای مدافع حرم خوزستان و یکی از شهیدان گلگون کفن در عملیات آزادسازی شهرهای شیعه‌نشین نبل و الزهرا سوریه فرزند محمدمراد است که در تاریخ ۳۰ شهریور ماه سال ۱۳۶۳ دیده به جهان گشود.

این جوان اهوازی پس هجوم تکفیری‌ها به سوریه به همراه خیل عظیمی از جوانان پرشور خوزستان و اهواز برای دفاع از حرم نورانی حضرت زینب کبری(س) و حضرت رقیه(س) به این کشور رفت و در روز یکشنبه ۱۲ بهمن ماه سال ۱۳۹۴ به همراه تعدادی از رزمندگان اسلام به ویژه روحانی شهید حجت‌الاسلام والمسلمین مصطفی خلیلی‌بلوطکی، شهید رضا عادلی (کردزنگنه)، شهید محمود مراداسکندری و شهید داوود نریمیسا به شهادت رسید.

شهید علی حسینی‌کاهکش در سن ۳۱ سالگی در منطقه باش کوی سوریه و در عملیات آزادسازی شهرهای شیعه نشین نبل و الزهرا به فیض شهادت نائل شد.