تلکس Oruj.ir | عروج: تشكيل گروه‌هاي جهادي بسيج دانشجويي جبهه جديدي در برابر دشمنان است
یکشنبه، 29 مرداد 1396 - 04:12     کد خبر: 3955

با توجه به اينكه دشمني‌هايي در مسير انقلاب به آن عارض مي‌شود گروه‌هاي جهادي زيادي در بسيج استان خوزستان تشكيل شده است.

به گزارش عروج؛ بهمن شهرياري امروز در نشست خبري با اصحاب رسانه اظهار داشت: با توجه به اينكه دشمني‌هايي در مسير انقلاب به آن عارض مي‌شود گروه‌هاي جهادي زيادي در بسيج استان خوزستان تشكيل شده است.

وي با بيان اينكه در گذشته براي براندازي انقلاب ابزارهاي سخت استفاده مي‌كردند، افزود: اكنون از ابزارهاي نرم براي نا‌كارآمد نشان دادن و براندازي انقلاب استفاده و در اين راستا سناريو نويسي مي‌كنند اما انقلاب همچنان مسير خود را ادامه مي‌دهد.

مسئول بسيج دانشجويي خوزستان گفت: امروزه ما شاهد جانبازي برخي افراد براي انقلاب هستيم كه نمونه بارز اين افراد شهيد محسن حججي است و برخي ديگر در حال جنا‌ح‌بازي در مسير انقلاب هستند.

وي با اشاره به تاكيد مقام معظم رهبري در 2 سال اخير به" عمل انقلابي" بيان كرد: امروز كارهاي جهادي نه عمل ديپلماتيك است كه مي‌تواند كار انقلابي انجام دهد. كار جهادي و خدمت به محرومان همت همه را مي‌طلبد.

شهرياري با بيان اينكه برخي افراد نياز نظام را شناختند و انقلاب مي‌كنند، تصريح كرد: امروزه بازي سياسي جناح‌بازي آغاز شده كه شايسته ملت نيست و اين جناح‌بازي موجب اميدواري دشمن مي‌شود.

وي ادامه داد: قطار انقلاب اسلامي با سرعت پيش مي‌رود اما تعدادي از اين قطار پياده مي‌شوند كه به صلاح نيست و برخي ديگر در مسير سنگ‌اندازي مي‌كنند و با سياسي‌بازي سعي در كاهش سرعت حركت قطار انقلاب هستند.


برگشت به تلکس خبرها