تلکس Oruj.ir | عروج: غواص شهيد رخ نمايان كرد/ديدار مادر و فرزند پس از ۳۲ سال چشم‌انتظاري + تصاوير
چهارشنبه، 28 تیر 1396 - 17:50     کد خبر: 3944

مادر شهيد غواص شهيد عبدالكريم كجبافي (كجباف) از شهيدان عمليات كربلاي ۴ پس از ۳۲ سال انتظار به ديدار فرزندش آمد.

به گزارش عروج؛ پس از سال‌ها غربت و بي‌نشاني پيكر پاك 4 تن از شهداي دفاع مقدس خوزستان شناسايي شد و به دامان خانواده‌ها بازگشت.

يكي از شهداي جاويدالاثر غواص شهيد عبدالكريم كجبافي (كجباف) فرزند محمدمهدي از رزمندگان اهوازي است كه در 4 دي ماه سال 1365 در عمليات كربلاي 4 به شهادت رسيد و پيكر مطهرش تا كنون به وطن بازنگشته بود.

پيكر مطهر اين دليرمرد خوزستاني كه در 18 دي ماه سال 1346 در اهواز ديده به جهان گشود در منطقه عملياتي ام‌الرصاص تفحص شد و از طريق فرودگاه بين‌المللي اهواز به زادگاهش انتقال يافت.

پس از برگزاري آئين استقبال پيكر مطهر اين شهيد به‌همراه 16 شهيد ديگر به معراج شهداي اهواز منتقل شد و هم‌اكنون در آنجا حضور دارند.

مادر غواص شهيد عبدالكريم كجبافي (كجباف) از شهداي جاويدالاثر اهوازي عمليات كربلاي 4 با حضور در معراج شهداي اهواز پس از 32 سال چشم‌انتظاري با فرزندش ديدار كرد و تابوتش را در آغوش كشيد.

پيكر پاك غواص شهيد عبدالكريم كجبافي (كجباف) همراه با 16 شهيد ديگر هم‌اكنون در معراج شهداي اهواز در پادگان شهيد علي محمودوند واقع در سه‌راه خرمشهر، اتوبان سردار شهيد اسكندري، كيلومتر 2 جاده اهواز انديمشك بين سازمان اردويي، گردشگري و راهيان نور سپاه حضرت ولي‌عصر(عج) خوزستان و شهرك شهيد ميثمي و جنب منازل سازماني شهيد بهشتي حضور دارد و اقشار مختلف به زيارتش مي‌آيند.


برگشت به تلکس خبرها