اتوبوس های جدید بزودی در مسیر اهواز قرار خواهند گرفت

رضا بزاز زاده سرپرست سازمان اتوبوسرانی بهمراه معاونینش مجدداً به تهران سفر کرده و جهت پیگیری اتوبوسهای جدید وارد شرکت ایرانخودرو دیزل شدند .

به گزارش عروج به نقل از اداره ارتباطات سازمان اتوبوسرانی شهرداری اهواز ، رضا بزاز زاده سرپرست سازمان اتوبوسرانی شهرداری اهواز گفت: در همین سفر با حضور در دفتر دکتر مرادی مدیرعامل شرکت عقاب افشان سازنده اتوبوس های درون شهری (اسکانیا) ، در خصوص تحویل الباقی دستگاههای اتوبوس جدید نیز، دیدار و گفتگو کردیم.

بزاز زاده با اشاره به تقاضاها و درخواست های مکرر شهروندان و پیگیری های شورای اسلامی شهر و شهردار محترم ، نسبت به افزایش میزان اتوبوس ها گفت : تحویل اتوبوس های جدید برای کلانشهر اهواز بسیار حیاتی و ضروری است و با توجه به کمبودهای شدید مصمم هستیم حداکثر تا یک ماه آینده و قبل از شروع پیک شلوغی مسافر آخر سال ، تعداد بیشتری از اتوبوسهای جدید را راهی اهواز کنیم .

وی با اهمیت دانستن حتی یک روز، زودتر در ورود اتوبوسهای جدید به اهواز و آغاز خدمات دهی به شهروندان افزود : ترددها و پیگیری ها در تهران پاسخ مثبت داده و توانستیم، قول تحویل تعدادی اتوبوس جدید را از شرکت ایران خودرو دیزل بگیریم و بزودی نوید خبرهای خوشی را به مردم شریف اهواز خواهیم داد.