The title of your home page
شنبه، 29 تیر 1398 - 20:34   
 
آخرین اخبار|پربیننده ها
- اندازه متن: + -  کد خبر: 3705صفحه نخست » تیترشنبه، 6 شهریور 1395 - 23:30
طراحی تصاویر شهدای خوزستانی روی جلد دفاتر دانش‌آموزان
مدیر کانون تخصصی ایثار و شهادت آبادان برنامه اخیر این کانون در ارتباط با شهدا را طراحی جلد دفتر تحریر دانش‌آموزان با تصاویر شهدای خوزستان عنوان کرد.
  

احمد یلالی مدیر کانون تخصصی ایثار و شهادت آبادان به عروج از طراحی جلد دفاتر تحریر دانش‌آموزان با تصاویری از شهدای خوزستان خبر داد و گفت: تصاویر تعدادی از شهدای آبادان از میان فرماندهان، دانش‌آموزان، مدافعان حرم، زنان شهید به‌صورت نقاشی طراحی شده‌اند که بر روی جلد دفتر تحریر دانش‌آموزان استفاده می‌شود.

مدیر کانون تخصصی ایثار و شهادت آبادان با بیان اینکه این کار با هدف ترویج سبک زندگی ایرانی اسلامی انجام می‌گیرد و با همکاری خانواده شهدا به تولید خواهد رسید، تصریح کرد: تصاویر بسیاری از شهدا بر روی نوشت‌افزارها وجود دارد؛ اما شهدای خوزستان زیاد دیده نمی‌شوند.

وی افزود: در این کار تلاش بر این است که شهدای آبادان را معرفی کنیم و قسمتی از زندگینامه آنها در طراحی جلد دفتر جای دهیم.

این فعال فرهنگی با بیان اینکه نگاه کانون ایثار در این کار فرهنگی است، در خصوص نحوه توزیع این دفاتر تحریر گفت: برای بحث توزیع تدابیری اندیشیده شده است. سال گذشته دوره روایتگری دفاع مقدس از سوی این کانون در آبادان برگزار شد و ما در حال حاضر شبکه روایتگران دفاع مقدس را در میان معلمان مدارس داریم. این دفاتر از طریق این روایتگران در مدارس توزیع می‌شود.

یلالی خاطر نشان کرد: در این طرح، دانش آموزان در ابتدا از طریق این روایتگران با شهدای مورد نظر آشنا می‌شوند و پس از آشنایی دفاتر تحریر با طراحی جلد تصویر همان شهدا به آنها عرضه می‌شود.

مدیر کانون تخصصی ایثار و شهادت آبادان اضافه کرد: از دیگر برنامه‌های کانون تألیف زندگی دو شهید مدافع حرم؛ شهید سیاح طاهری(با همکاری مؤسسه روایت فتح) و شهید احمد مکیان، مصاحبه با والدین شهدا، دیدار هفتگی با خانواده شهدا و برگزاری دوره تاریخ شفاهی(اواسط شهریورماه) است.

   
  
کلیدواژه ها: کانون تخصصی ایثار و شهادت - استان خوزستان - احمد یلالی - طراحی جلد - دفاتر - تصاویر شهدای خوزستان - سبک زندگی ایرانی اسلامی - مدافعان حرم - نقاشی - جبهه فرهنگی انقلاب


نظر شما:
نام:
پست الکترونیکی:
آدرس وب:
نظر
 
  کد امنیتی:
 
 
 
 
کلیه حقوق مادی و معنوی، متعلق به پایگاه اطلاع رسانی عروج می‌باشد.
INFO@ORUJ.IR
پشتیبانی توسط: خبرافزار